Meissen assietter

Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter
Meissen assietter

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, assietter, 15 st, 1900-talets första hälft, brätte med genombruten dekor, förgyllda, en assietter med nagg medföljer, diameter

692965

2019-10-25