Kommod

Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMOD, 1900-talets första hälft, furu, med låda samt skåp inredd med enkel hyllplan, höjd ca 74, 41x32 cm

Senare bemålning, slitage på färg, smärre avslag

692980

2019-10-25