Gungstol 1800-tal

Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNGSTOL, biedermeierstil, 1800-talets sista del, ek, flätad rotting i sits och rygg, H ca 93 cm

Skador: krön limmat

692982

2019-10-23