Fåtölj brunt läder

Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets senare hälft, klädd i brunt läder, lös sittplymå, sitthöjd ca 48, bredd ca 84 cm

Smuts, smärre slitage på lädret

692993

2019-10-25