Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets senare hälft, klädd i brunt läder, lös sittplymå, sitthöjd ca 48, bredd ca 84 cm
Smuts, smärre slitage på lädret
692993
2019-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här