Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BORDSUR, empire, 1800-talets början, emaljerad urtavla, senare urverk, förgylld brons, mässing, höjd ca 23 cm,
Zustandsbeschreibung
Slitage. Senare urverk.
692996
2019-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner