Oidentifierad konstnär B Järle?

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, havsmotiv med båtar, olja på pannå, signerad B Järle?, bildmått 30x40 cm

Enstaka ytlig repa

693011

2019-10-22