Leif Jacobsson oljemålning

Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning
Leif Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF JACOBSON (född 1959), Komposition med ansikten, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2000, ca 59x154 cm

693021

2019-10-24