Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEIF JACOBSON (född 1959), Komposition med ansikten, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2000, ca 59x154 cm
693021
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här