Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HILMA AF KLINT (1862-1944): Utsikt från Vita Bergen, signerad och daterad H. af Klint 1904, akvarell, ca 23x14 cm.
693023
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här