HILMA AF KLINT, Utsikt från Vita Bergen

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HILMA AF KLINT (1862-1944): Utsikt från Vita Bergen, signerad och daterad H. af Klint 1904, akvarell, ca 23x14 cm.

693023

2019-10-28