Anna Cassel, Utsikt från Vita Bergen

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA CASSEL (1860-1937): Utsikt från Vitabergen, signerad och daterad Anna Cassel 1904, olja på duk, 35,5x23,5 cm

693026

2019-10-28