Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNA CASSEL (1860-1937): Utsikt från Vitabergen, signerad och daterad Anna Cassel 1904, olja på duk, 35,5x23,5 cm
693026
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här