Alvar Aalto soffbord

Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, SOFFBORD, modell Y805, Artek, 1900-talets andra hälft, Y-formade ben i formpressad, lackad björk samt skiva i glas, 70 x 70 cm, höjd 45.

Smärre slitage

693039

2019-11-03