Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, troligen fransk, 1800-talets första hälft, klinga med gravera dekor, förgyllt mässingsfäste dekorerat med trofégrupp, nätskurna kavelplattor, längd ca 96 cm

Klinga med korrision

693055

2019-11-17