Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, England, idegran, detaljer i mässing, höjd ca 54, längd 126 samt bredd 40+22x2 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, fläckar

693059

2019-10-24