Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd ca 218, 200x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

693065

2019-11-24