Skulptur i brons föreställande flicka

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, i form av flicka, osignerad, patinerad, omkring 1900-talets första hälft, höjd ca 39 cm

Smärre slitage

693073

2019-10-24