Soffbord butlers tray

Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1 par, s.k Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i mahogny, skivan med beslag i mässing, höjd ca 48, skivans mått 90x65 cm

repor och märken

693080

2019-10-22