Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DRAGKISTA, omkring 1800, 2-delad, sengustaviansk, fanérad i mahogny, stenskiva, beslag, listverk i mässing, nyckel saknas, höjd ca 118, 114 x 55 cm
Skador, slitage, skiva med avslag
693084
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här