Axel Sjöberg oljemålning
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Sandhamn", signerad, olja på duk monterad på pannå, a tergo daterad 1903, ca 30x27 cm
Kuntoraportti
693088
Päivämäärä:
2019-10-23