Yrjö Edelman färglitografier

Yrjö Edelman färglitografier
Yrjö Edelman färglitografier
Yrjö Edelman färglitografier
Yrjö Edelman färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): (2) Tejpat resp. snörat paket, signerade Y. Edelmann, 192/199 resp. EA, färgltografier, ca 32x50 cm

Oramade

693095

2019-10-23