Lokor 17/1800-tal

Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal
Lokor 17/1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOKOR, 1 par, 17/1800-tal, röd- och svartmålade, rikt skuren dekor, avslut i form av fabeldjur, vardera längd ca 67 cm

Smärre skador

693099

2019-10-24