Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GEORG SUTTNER (1922-2014), "Sommarvind", signerad Suttner, olja på duk, ca 45x51 cm
Zustandsbeschreibung
693100
2019-10-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner