Samling Georg Suttner - Sommarvind

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GEORG SUTTNER (1922-2014), "Sommarvind", signerad Suttner, olja på duk, ca 45x51 cm

Zustandsbeschreibung

693100

2019-10-23