Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTDRAGSSOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, skuren dekor, höjd ca 98, 191 x 56 cm
Senare lock, skador, slitage, 1 ben löst
693110
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här