Utdragssoffa 1800-tal

Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal
Utdragssoffa 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, skuren dekor, höjd ca 98, 191 x 56 cm

Senare lock, skador, slitage, 1 ben löst

693110

2019-10-29