Spegelbyrå
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELBYRÅ, omkring 1900, nyrenässans, stomme fanerad med valnöt samt rot, byrån med 3 lådor, beslag i mässing, höjd (inkl. spegel) ca 220, 106x57 cm
Fanerskador, slitage, nyckel saknas
693124
2019-10-24