Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SPEGELBYRÅ, omkring 1900, nyrenässans, stomme fanerad med valnöt samt rot, byrån med 3 lådor, beslag i mässing, höjd (inkl. spegel) ca 220, 106x57 cm

Fanerskador, slitage, nyckel saknas

693124

2019-10-24