Vas kosta boda kjell engman

Vas kosta boda kjell engman
Vas kosta boda kjell engman
Vas kosta boda kjell engman
Vas kosta boda kjell engman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KJELL ENGMAN, vas, "Twister", Kosta Boda, flerfärgat glas, signerad i botten samt nr 49970, höjd ca 29 cm

bruksslitage

693129

2019-10-29