Sideboard
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mörkbetsad ek samt detaljer i rotfanér, handtag i brons, med lådor, nyckel finns, höjd ca 102 smt 105x50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
693146
2019-10-24