Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mörkbetsad ek samt detaljer i rotfanér, handtag i brons, med lådor, nyckel finns, höjd ca 102 smt 105x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

693146

2019-10-24