Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVERSKEDAR (34) 1900-tal, varav 12 moccaskedar, de övriga kaffeskedar, samtliga i schatull, längd mellan ca 8,5-10,5 cm, vikt ca 270 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

693149

2019-10-24