Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE i silver, Nils Trybom, Linköping, 1760, höjd ca 9 cm, vikt ca 55 g
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
693150
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här