Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE i silver, Nils Trybom, Linköping, 1760, höjd ca 9 cm, vikt ca 55 g

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

693150

2019-10-24