Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 121 cm, djup ca 27 cm

Skador: Slitage, repor

693169

2019-10-23