Edward Hald
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD, bonbonjär, skålar 3 st, varva två på fat, Orrefors, bonbonjär och den större skålen med dekor av blomtserkorgar och kantbård, signerade, höjd ca 5-11 cm, den största skålens diameter 21,5 cm
Mindre nagg
693176
2019-10-23