Edward Hald

Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD, bonbonjär, skålar 3 st, varva två på fat, Orrefors, bonbonjär och den större skålen med dekor av blomtserkorgar och kantbård, signerade, höjd ca 5-11 cm, den största skålens diameter 21,5 cm

Mindre nagg

693176

2019-10-23