Erik Höglund Boda

Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, (11), vaser, 3 st, skålar, 4 st, bordslampa, fat, 2 st, fönstersmycke, BODA, 1900-talets andra hälft, delvis signerade, bordslampans höjd inkl sockel ca 26 cm

693184

2019-10-24