Irene K:son Ullberg
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IRENE K:SON ULLBERG (född 1930), "La chaice blanche/Den vita stolen och syrén", signerad och daterad Irene K:son U 1974, olja på duk, ca 100x95 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
693186
2019-11-25