Irene K:son Ullberg

Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IRENE K:SON ULLBERG (född 1930), "La chaice blanche/Den vita stolen och syrén", signerad och daterad Irene K:son U 1974, olja på duk, ca 100x95 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

693186

2019-11-25