Alvar Aalto stolar 10 st
Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
ALVAR AALTO, stolar, 10 st, modell 612, Artek, 1900-talets andra hälft, stomme i lackad björk, Y-ben framtill, rygg samt sits med linnefärgad med klädsel, stapelbara, höjd 80 cm
Slitage, fläckar
693197
2019-11-09