Alvar Aalto stolar 10 st

Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st
Alvar Aalto stolar 10 st

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

ALVAR AALTO, stolar, 10 st, modell 612, Artek, 1900-talets andra hälft, stomme i lackad björk, Y-ben framtill, rygg samt sits med linnefärgad med klädsel, stapelbara, höjd 80 cm

Slitage, fläckar

693197

2019-11-09