Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD, (5) "Omöjliga figurer", signerade Oscar Reuterswärd, numrerade 157 och 180/260, 122 och 185/290 samt onumrerad EA-upplaga, oramade färglitografier, bladmått ca 33 x 44 cm

693206

2019-10-29