Oscar Reuterswärd litografier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD, (5) "Omöjliga figurer", signerade Oscar Reuterswärd, numrerade 157 och 180/260, 122 och 185/290 samt onumrerad EA-upplaga, oramade färglitografier, bladmått ca 33 x 44 cm
693206
2019-10-29