Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, koppar och järn, ben i form elefanterhuvuden, höjd ca inkl skärmring 34 cm
Kupa saknas, skärmring med lagningar, slitage
693213
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här