Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SAM ARSENIUS (1857-1912): Hästporträtt, monogramsignerad och daterad SG 1910, 1887, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 14,5x11 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
693217
2019-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner