Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SAM ARSENIUS (1857-1912): Hästporträtt, monogramsignerad och daterad SG 1910, 1887, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 14,5x11 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador

693217

2019-10-24