David Svensson"Folding Painting - Perfect Lovers"
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DAVID SVENSSON (född 1973): "Folding Painting - Perfect Lovers", signerad och daterad på baksidan David Svensson 2003, billack på aluminium, 178x155 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö
Skador, repor i lacken.
693220
2019-11-10