David Svensson"Folding Painting - Perfect Lovers"

David Svensson
David Svensson
David Svensson
David Svensson

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DAVID SVENSSON (född 1973): "Folding Painting - Perfect Lovers", signerad och daterad på baksidan David Svensson 2003, billack på aluminium, 178x155 cm

PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Skador, repor i lacken.

693220

2019-11-10