Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SAM ARSENIUS (1857-1912): Hästporträtt, monogramsignerad och daterad SG 1911, olja på pannå, ca 19x21,5 cm

693221

2019-10-24