Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPLAR, 2+1, empirstil, 1900-tal, mässing och patienrad metall, armar i form av örnhuvuden, för 6 resp 3 st., diameter 26-38 cm
Slitage, imitationsljus saknas
693227
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här