Amplar

Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar
Amplar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPLAR, 2+1, empirstil, 1900-tal, mässing och patienrad metall, armar i form av örnhuvuden, för 6 resp 3 st., diameter 26-38 cm

Slitage, imitationsljus saknas

693227

2019-10-24