Skulptur
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, brons, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av Buddha, bemålad och bronserad, höjd ca 48 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall, slitage
693228
Päivämäärä:
2019-10-24