Skrivbordsuppsats

Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 3+1 dlr, gusum, mässing, 1900-tal, bestående av läskpappersvagga, bläckställ, tändsticksställ, flaggstång medföljer med dekor av liggande lejon, höjd 6-59 cm

Slitage, skadad flagga, insats till bläckhorn saknas

693229

2019-10-24