Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, monterad på träplattor, förgylld brons, för 3 ljus vardera, dekor av maskaroner, höjd ca 43 cm
Slitage
693231
2019-10-24