Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, monterad på träplattor, förgylld brons, för 3 ljus vardera, dekor av maskaroner, höjd ca 43 cm

Slitage

693231

2019-10-24