Ljusstakar ett par omkring 1900

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, omkring 1900, bronserad metall, sockel i sten, höjder ca 14,5 cm

Slitage, skeva, socklar med naggar

693233

2019-10-29