Soppslev Gab Stockholm 1892 samtt ströare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOPPSLEV, STRÖARE, silver, soppslev, GAB, Stockholm 1892, med svärtat träskaft, ströare 1855 med otydliga stämplar, längd ca 25-45 cm

Slitage

693240

2019-10-29