Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 57x43 cm
Oramad
693259
2019-10-23