Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
JØRGEN BÆKMARK, "J104", 6 stolar, Hay, stomme i rödlackerad massiv bok, sitthöjd ca 45 cm
Skador: Bruksslitage, repor och märken
693261
2019-10-29