Jörgen Bäkmark "J104" Hay

Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark
Jörgen Bäkmark

Klubbat för:

6 200 SEK

3 000 SEK

JØRGEN BÆKMARK, "J104", 6 stolar, Hay, stomme i rödlackerad massiv bok, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Bruksslitage, repor och märken

693261

2019-10-29