Filmaffish

Filmaffish
Filmaffish

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISK FILMAFFISH, "The Madonnas Secret", 1940-tal, originalaffish. Bladmått ca 102x68 cm.

Skador, slitage, hål.

693283

2019-10-23