Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, jugend, 1900-talet början, beslag i mässing, 2 lådor, höjd 77, 99x56

Zustandsbeschreibung

Omarbetad, senare bemålning

693291

2019-10-24